Reference našich spokojených zákazníků

Naše firma si za dlouho dobu svého působení vybudovala stabilní základnu spokojených zákazníků. Někteří z nich se byli ochotni podělit o zkušenost s námi.

Jan Hlaváček (člen Moravanky Jana Slabáka)

"Minuly týden jsem se zmínil kamarádovi, ze bych potřeboval opravit něco na trumpetě. Ten mě doporučil pana Dušana Drlu z Bystrice nad Pernštejnem. Sam mě tam moji trumpetu odvezl. Trumpetu mě dovezl zpět už za 4 dny. Byla jak nova, opravena zcela EXCELENTNĚ a hraje úplně fantasticky. Jsem z toho unešeny. Mohu bez výhrad vřele doporučit. Tento pan má nejen zlaté ručičky, ale nesmírný cit pro jemnost. Tisíceré díky."

Miroslav Lukeš (člen Moravanky Jana Slabáka)

"Vždy jsem si velmi vážil kvalitní a precizní práce, a tak chci poděkovat za péči, kterou věnujete mému výrobnímu prostředku (tuba zn. Lídl Brno) při menších servisních prohlídkách i větších opravách."

Alois Štěrba (dirigent Dechového orchestru mladých ZUŠ Chotěboř)

"Pánové Drla st. i Drla ml. vždy odvádějí skvělou práci. Jsem velmi rád, že máme poměrně blízko tak výborné nástrojaře a nejvíce si na nich cením možnost kdykoliv se na ně v potížích obrátit. Nevím, jak bychom bez jejich vstřícnosti zvládali řešit problémy s hudebními nástroji. Můžu je každému jenom doporučit."

David Grim, Brno/Jedovnice

"Jsem velmi rád, že mohu využívat služeb pánů Drly st. a ml. a že mohu jejich práci vždy jen a jen doporučit kamarádům muzikantům. To, čeho si na pánech Drlových musím vždy vážit, je vstřícnost, ochota, možnost návštěvy téměř kdykoli, vysoká odborná znalost, precizní práce, příznivé ceny. Děkuji za dnes již četné precizně provedené opravy hudebních nástrojů a těším se na další spolupráci."

Pavel Štarha (DH Galáni)

"Své nástroje zde nechávám servisovat a opravovat už desátým rokem. Kvalita práce je výborná, vše proběhne podle dohody, ceny přiměřené a příjemně si popovídáme. Rozhodně doporučuji.“

Roman Féder ( Kapelník Funny Fellows)

"Posielam fotografie mojich krásavcov o ktoré sa mi svojim perfektným servisom a odborne vždy postará,opraví a občas aj zachráni pán majster Drla."

Roman Fedér
Roman Fedér

Tomáš Křivský (člen Dechového orchestru mladých ZUŠ Chotěboř)

„Služby pana Drly využívám již několik let. Převážně se jednalo o malé drobné opravy, nicméně mám zkušenost i s kompletní generální opravou nástroje, či nákupem nástroje nového. Kromě kvalitně odvedené práce si vážím i jeho profesionálního přístupu k zákazníkovi.“

Jan Krbec (Chotěboř)

"Na podzim loňského roku jsem u pana Drly necháchavál synovi udělat generální opravu starší tuby. Když jsem si ji byl vyzvednout byl jsem nadšen.Všechny poškozené díly byly vyměné, tuba nalaková a nádherně vyladěná. Leckterá nová tuba nemá tak krásný zvuk.I cena za opravu byla rozumná. Od nás do Bytřice to je docela kousek cesty,ale protože odvádí tak poctivou práci, budem i nadále s případnými opravami a údržbou jezdit do Bystřice nad Perštejnem."

Ladislav Bambuch (ZUŠ Chotěboř)

"Vážený pane Drla. Děkuji Vám za rychlou a kvalitní opravu nástroje mého žáka. Opět je vše, tak jak má být a my se můžeme věnovat výuce."

Peter Marusinec (Slovensko)

"Dobrý večer.Bol som si dnes vyzdvihnúť balík s trumpetou. Som veľmi spokojný,práca je odvedená plne profesionálne,super.Veľmi pekne ďakujem a určite sa niekedy ešte s nejakým problémom ozvem.S pozdravom."

Libor Kratochvíl (Praha)

"Jako mnohaletý opravář autobusů, pecí a autoklávů se skláním před Vaším mistrovstvím! Trubka v pořádku dorazila, večer jsem jí vybalil za přítomnosti celé rodiny a je to opravdu nádhera! Ještě mnohem lepší, než jsem si dokázal představit. Děkuji za perfektní práci a rád se na Vás (vás) v budoucnu zase obrátím. Stejně tak Vás (vás) rád budu doporučovat. Ještě jednou díky a přeji mnoho dalších úspěchů."